Get Adobe Flash player

Монолит РЦ д2,3,4,5

Монолит РЦ д2,3,4,5

Універсальний електрод для широкого застосування в промисловості та побуті. Призначений для ручного дугового зварювання на постійному або змінному струмі рядових і відповідальних конструкцій з низьковуглецевих марок сталей, що поставляються по ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3 всіх груп А, Б, В і всіх ступенів розкислення — «КП», «ПС», «СП») і за ГОСТ 1050 (05кп, 08кп, 08пс, 08, 10кп, 10пс, 10, 15кп, 15пс, 15, 20кп, 20пс, 20).

Електроди марки МОНОЛІТ РЦ призначені для зварювання кутових, стикових, внапуск з металу товщиною від 3 до 20 мм.

Електроди МОНОЛІТ РЦ відрізняються легким початковим і повторним запалюванням, м’яким і стабільним горінням дуги, забезпечують малі втрати металу від розбризкування, рівномірне плавлення покриття, відмінне формування шва металу, легку віддільність шлакової кірки. Дозволяють виконувати зварювання на гранично-низьких токах. Для електродів малого діаметру зварювання може вироблятися від джерел живлення, що включаються в побутову мережу. Легке поводження з електродами дає можливість виконувати зварювання початківцям зварювальникам. Електроди малочутливі до якості підготовки кромок, наявності іржі та інших поверхневих забруднень.

При монтажному зварюванні можлива робота в усіх просторових положеннях без зміни зварювального струму. Зварювання вертикальних швів способом «зверху-вниз» виробляється короткою дугою або обпиранням. Не слід допускати затікання шлаку попереду дуги. Для цього кут підйому електроду до вертикалі повинен складати 40 — 70 °. У нижньому положенні електрод рекомендується нахиляти в напрямку зварювання на 20 — 40 ° від вертикалі.