Get Adobe Flash player

Універсальна акрилова емаль Belife


Універсальна акрилова емаль Belife   –

100% акрилова фарба на основі епоксидних смол екстра-класу. Виготовлена ​​за американським стандартом компанією AMERICA SANVO CHEMICAL TECHNOLOGY HOLDINGS. Екологічно безпечна.


Основні властивості

- Універсальна у використанні.

- Атмосферостійка.

- Відмінна покриття.

- Не вигорає, не тьмяніє

- Не містить олова та ртуті.

- Не реагує на вплив перепадів температур та зміну вологості.

- Стійка до механічних впливів.
Сфера застосування

- Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

 

Інструкція для застосування

Ретельно очистити та обезжирити поверхню. При необхідності обрабити грунтом BeLife™. Найкращий результат отримується  при температурі повітря від +180 С до +250 С. Закрийте всі речі поряд , щоб захистити їх від потрапляння фарби. При роботі в закритих приміщеннях необхідно забезпечити добру вентиляцію.

Розмішати вміст балона (3-4 хв.), щоб забезпечити однорідний колір та запобігти забиттю розпилювача. Тримати балон потрібно вертикально.

Провести пробне розпилення. Наносити фарбу слід з відстані 20-25 см. від поверхні. Для досягнення найкращого результату, рекомендується наносити фарбу декількома тонкими шарами з періодичністю 2-3 хв для висихання. При необхідності, для отримання додаткового блиску використовують аерозольний лак BeLife™.

Рекомендації

Для того щоб використовувати в подальшому не до кінця використану фарбу, необхідно прочистити клапан та розпилювач. Для цього переверніть балон клапаном донизу і розпилюйте, поки не з’явиться прозорий газ (біля 1-2 сек.).

Деякі види пластикових матеріалів можуть бути вразливими до розчинника, який міститься у фарбі.

Зберігати балон у вертикальному положенні, при температурі +5°С до + 25°С. Враховуючи температурну інерційність дозволяється на декілька годин транспортування при температурі не ниже -15°С. При роботі використовувати окуляри, рукавички, робочий одяг. У разі попадання у очі негайно промити холодною водою та звернутись до лікаря.

УВАГА: балон під тиском, містить легкозаймісті речовини. Не розпиляти поблизу відкритого полум’я. Не піддавати дії прямих сонячних променів та не нагрівати на відкритому вогні, пальниками і т.і.